Kiedy Gsy Life podało mi temat na ten miesiąc; Jestem w Planet Organic na Tottenham Court Road pośród zalewu ludzi, którzy rzucają się, by zebrać swoje suplementy, bezglutenowe chipsy i organiczne warzywa. Jest ubijany od ściany do ściany funky matami do jogi lub wypukłymi torbami sportowymi na ramionach. Kolejki są zajęte, kasy biletowe pełne, a w powietrzu panuje prawdziwy szum. Ludzie nie tylko przyjmują nowy trend dobrego samopoczucia, ale także wydają się bardzo podekscytowani dbaniem o siebie.

I tak, czuję się stylowo, kiedy tu jestem! Mam & # 39; Sprzęt & # 39; Właśnie zamówiłem zdrową i pożywną sałatkę podczas przerwy na lunch od treningu w znanym londyńskim studiu jogi i tak, dobrze jest usiąść i oglądać to wszystko na moich oczach. Większość swojej kariery jogi spędziłem w różnych globalnych studiach na całym świecie i poza nim, a jak na ironię, wiodący nauczyciel jogi z Los Angeles powiedział mi niedawno, jak bardzo uwielbia Londyn w końcu sobie! & # 39;

Powoli, ale pewnie przechodzimy do spożywania dużych ilości szybkich i przetworzonych produktów spożywczych, które są wypełnione po brzegi rafinowanym cukrem i solą, i szczerze mówiąc, będziemy znacznie bardziej syntetycznymi śmieciami.

Mam na myśli, że wszyscy tam byliśmy – ciągle sprawdzamy nasze telefony, ignorując ból w naszych ciałach i płacząc o odpoczynek, chwytając tę ​​szybką przekąskę lub przetworzony posiłek, ponieważ szczerze mówiąc, po prostu nie mamy czasu ;; zatrzymać i przygotować coś zdrowego!

Staliśmy się populacją, w której za każdym razem, gdy telefon wydaje sygnał dźwiękowy lub słyszymy nowy dźwięk, wzrasta poziom hormonu kortyzolu, ale chodzi o to, że nasz poziom kortyzolu został pierwotnie stworzony do pracy w jednym Być „ucieczką lub walką”. 39; Tryb, w którym mamy dość przerażające spotkanie z niedźwiedziem w lesie podczas polowania, aby nie reagować na każdy aspekt naszej nowoczesnej technologii.

Nasza jakość snu drastycznie się pogorszyła, nasze lustro lub nasze leki do walki ze stresem i lękiem wzrosły dziesięciokrotnie, a my po prostu tracimy coraz więcej kontaktu ze sobą jako ludźmi.

Teraz nie jestem osobą, która myśli o tym, jacy powinniśmy być, w rzeczywistości osobiście byłem winny tego wszystkiego – i wstrząsającego horroru, czasami nawet z pewnym stopniem świadomości. Wiem z pierwszej ręki, jak pierwsze otrzymanie naszego e-maila stało się normą rano, wkrótce po tym, jak otworzyliśmy oczy. Pracuję w branży finansowej od 14 lat i zignorowałem ból w dolnej części pleców, mój poziom stresu przytłoczył mnie, aw pewnym momencie, kiedy zostałem oddelegowany do Azji. Po długim dniu spędzonym w gronie współpracowników i oglądaniu naszych trzech migających ekranów oraz obserwowaniu wahań rynku na czerwono i zielono, bardzo łatwo było przejść do lokalnej winiarni i pozostać tam, dopóki całkowicie nie zablokujemy wszystkich sygnałów spowolnić umysł lub ciało.

Chodzi mi o to, że joga, zdrowie i dobre samopoczucie są z pewnością stylowe, ale mam nadzieję, że ćwiczymy, aby stać się w pełni świadomymi i nadal brać odpowiedzialność za własne zdrowie, zamiast następnej mody w cyklu chłodu lub najnowszych rzeczy stać się i mieć dobre samopoczucie.

Kiedy obecne trendy są modne; Mamy tendencję do zmiany wszystkiego naraz i przeklinania siebie, gdy się poślizgamy. Czy nie byłoby wspaniale, gdybyśmy zamiast tego pozwolili tylko na te pozytywne zmiany. Forma przejawia się po prostu troszcząc się o siebie trochę lepiej, kupując, aby zobaczyć, kiedy musimy zwolnić, a kiedy przytłoczyć lub po prostu poczujcie się wyczerpani i poświęćcie czas, aby choć na chwilę przestać, może ugotować zdrowy posiłek, aby kliknąć ucieczkę w postaci mediów społecznościowych.

Osobiście uczenie się, jak dbać o siebie stopniowo i łatwo przyswajalne, dało mi możliwość myślenia i stania się bardziej uważnym, a dzięki praktyce trochę przyjaźniej dla siebie, co czasami oznacza delektowanie się koktajlami z tym Dziewczyny i nie czujcie się winni i zdecydowanie zjedzcie ostatni kawałek ciasta!

W jodze mówimy, że nasza praktyka trwa przez całe życie, ćwiczymy, aby poprawić naszą jakość życia, ale nie być doskonała. Ćwiczymy dla naszego ciała i umysłu, a nie dla naszego ego.

I naprawdę mam nadzieję, że ludzie będą nadal szczerze informować się o wszechstronnej wiedzy na temat żywienia i dobrego samopoczucia, którą można obecnie znaleźć wszędzie.

Mamy również szczęście, że mieszkamy na wyspie pełnej przemyślanych, przyjaznych, wykształconych i posiadających wiedzę nauczycieli, którzy będą nam towarzyszyć na naszej drodze. pozytywne i zrównoważone zmiany, według których można żyć.

I jak kiedyś nauczył mnie mądry nauczyciel, szczęście oznacza bycie wolnym, a wolność oznacza podejmowanie decyzji.