Łagodny przerost prostaty (BPH) lub powiększenie prostaty dotyka ponad 50% wszystkich mężczyzn po 50. roku życia, większość ma znaczne powiększenie prostaty, a reszta populacji mężczyzn powyżej 50. roku życia będzie odczuwać pewien dyskomfort.

Zaczyna się od trudnego do uruchomienia przepływu moczu, słabego lub przerywanego strumienia i pęcherza, który czasami wydaje się pełny po oddaniu moczu.

Rozwiązania obejmują od operacji, leków i zmian diety do terapii żywieniowej.

Chirurgia rzadko przynosi długoterminowe korzyści, ale wydaje się, że powoduje wiele problemów i cierpień.

Cel prostaty

Prostata wytwarza nasienie i wydala je do cewki moczowej, rurki biegnącej od pęcherza do czubka prącia. Plemniki są klarownymi płynami, na których nasienie polega, aby się karmić i służą jako nośnik do przeniesienia ich z męskiego ciała do miejsca docelowego.

Problemy zaczynają się, gdy prostata zaczyna się powiększać. Prostata jest gruczołem w kształcie pączka, który otacza cewkę moczową. Naciska na cewkę moczową, a tym samym zmniejsza przepływ moczu. Ich powiększenie jest spowodowane zmianami hormonalnymi w starszym wieku.

Niektóre zmiany w diecie, które powinny pomóc, to: utrata masy ciała, zmniejszenie spożycia tłuszczów nasyconych, zwłaszcza kwasów tłuszczowych trans, zwiększenie spożycia błonnika, niezbędnych kwasów tłuszczowych, takich jak oliwa z oliwek i olej lniany, a także suplementy z palmy sabałowej i cynku.

Kolejnym zabiegiem, który wykazuje wielkie korzyści i można go wykonać w domu, jest stosowanie chlorku magnezu (MC).

Lekarz pierwszej wojny światowej we Francji o imieniu Dr. Joseph Favier odkrył niesamowite właściwości chlorku magnezu, który nazwał cudownym minerałem.

Wśród wielu korzyści, które odkrył, biorąc MC, były jego pozytywne skutki dla prostaty.

Odkrył, że podawanie tabletek magnezu pacjentom z BPH znacznie zmniejszyło ich nocne oddawanie moczu i nie tylko znacznie zmniejszyły problemy z zatrzymaniem moczu po oddaniu moczu.

Pacjent, który miał całkowite zatrzymanie moczu i został zaplanowany na operację, otrzymał cztery tabletki (2 gramy) MC, nastąpiło spontaniczne oddawanie moczu, operację przerwano, a następnie wysłano do domu, a pacjent nie miał już żadnych problemów tak długo, jak kontynuował przyjmowanie MC.

Najwyraźniej trudno jest przedawkować MG, ponieważ organizm uwalnia tylko nadmiar.

Autor z pewnością może przysięgać na korzystne działanie (MC). Zacząłem brać to z tego samego powodu około sześć lat temu. Rezultat był taki, jak Dr. Ulubiony znaleziony sześć lat później i nadal biorący MC każdego dnia, bez nawrotów problemów z prostatą, mam teraz 65 lat, a kiedy oddaję mocz, nie ma wahania i zdecydowanie nie ma retencji, jeśli o mnie chodzi, MC naprawdę działa, w tym seks nie jest problemem.

Problemy, które niektórzy mieli po usunięciu prostaty.

Nietrzymanie moczu (wyciek moczu) zmniejsza rozmiar penisa. Niemożność osiągnięcia erekcji. (Z niektórymi erekcje nigdy nie wracają.) Brak wytrysku. Nigdy więcej naturalnych (nieobsługiwanych) erekcji, a zwłaszcza wiatrów. Większość mężczyzn po operacji BPH twierdzi, że seks już nigdy nie jest taki sam.

Chlorek magnezu nie jest łatwo dostępny w sklepach ze zdrową żywnością. Z tego powodu nie mogę założyć, że jest to sól ekstrahowana z wody morskiej. Jeśli go znajdziesz, warto poszukać. Siarczan magnezu (sól Epsom) nie jest taki sam i nie działa w ten sam sposób. Płatki Nagari (Nigari) lub olej magnezowy (postać płynna) są MC.

Olej magnezowy jest dostępny w wielu sklepach ze zdrową żywnością, ale jest drogi. Olej magnezowy to tylko MC, rozpuszczony w gorącej wodzie destylowanej, aż do osiągnięcia punktu nasycenia (woda nie pochłania już chlorku magnezu), płatki chlorku magnezu Google lub płatki Nagari, japońskie dla MC, znajdź dostawcę online, kup i zrób własny olej magnezowy. MC to naprawdę „Magiczny minerał”

Aplikacja przezskórna, tj. Aplikacja olejku MC na miękkie obszary skóry, takie jak przedramiona, uda, brzuch itp., Jest najlepszym sposobem na wprowadzenie magnezu do organizmu. Obszary miękkiej skóry wchłaniają MC znacznie lepiej niż doustnie, ponieważ omija żołądek i wątrobę i dostaje się bezpośrednio do krwioobiegu. Ciało wie we własnej mądrości dokładnie, gdzie wysłać go, aby uczynić najlepiej. Jeśli prostata potrzebuje magnezu, wysyła trochę, jeśli mięśnie serca potrzebują magnezu, również się tym zajmuje. Lekarz w środku jest znacznie lepszym lekarzem, ponieważ dokładnie wie, jakich minerałów, witamin itp. Potrzebuje intuicyjnie, ufa mu, słucha go i naprawdę wie najlepiej.