Czytelniczka nie tylko pozbyła się odruchu wymiotnego, bezsenności i przewlekłego bólu mięśni, ale także poinformowała, że ​​miała ciągłe orgazmy po suplementacji magnezem.

Właściwie jest na Paxil, żeby zachować zdrowie psychiczne, powiedziała mi. „Byłem nieszczęśliwy” – mówi.

Dopiero kiedy opublikowała swój podręcznik wprowadzający od Pennsylvania State College w 1971 roku, po raz pierwszy odkryła wielką potrzebę magnezu. Sceptycznie odnosiła się do książek o dietach, ale do badań uniwersyteckich. Natychmiast wzięła dwa różne suplementy magnezu i zażyła około 500 mg. „

Po kilku dniach ból mięśni magicznie zniknął, z wyjątkiem bolącej szczęki (która, jak podejrzewam, zajmie trochę czasu, aby się zagoić). Czuje się lepiej niż kiedykolwiek i mówi: „Uśmiecham się bardziej i jestem bardziej przyjazna”.

Zaczęła nawet zerwać z lekiem przeciwdepresyjnym. Jeśli potrzebuje Paxil, mówi mi, że będzie kontynuować – ale podejrzewam, że magnez działa.

A potem, kilka dni później, Susan powiedziała: „To zawstydzające, ale też niesamowite …” Po tygodniu z magnezem miała „prosty” orgazm. A potem drugi raz. Pomyślała: Ojej, to miłe. Po raz trzeci myśli: to dziwne. Po raz czwarty uświadomiła sobie: To magnez!

Ma sens. Magnez pozwala rozluźnić mięśnie. Magnez również pośrednio pomógł złagodzić bezsenność Susan. Sen jest bardzo ważny dla zdrowia seksualnego.

Oprócz starań, aby uzyskać wystarczającą ilość magnezu, spróbuj spożywać mniej alkoholu, kawy i czarnej herbaty (co powoduje, że oddajesz mocz w magazynach magnezu). Jeśli robisz obie te rzeczy, powinieneś znaleźć podobne „cuda magnezu” w swoim życiu.