W tym artykule skupiono się na zdefiniowaniu czynników łączących magnez – kluczowy składnik TravaCor – z typowymi problemami ludzkimi, takimi jak depresja i zmęczenie.

Przede wszystkim chcemy dowiedzieć się, które czynniki przyczyniają się do depresji, wyczerpania i innych zaburzeń nastroju. Zestresowane nadnercza przez większość czasu wywołują zły nastrój tego drugiego. Faktem jest, że jeśli rozwiążesz problem, który wpływa na czynność nadnerczy, zwiększysz szanse na rozwiązanie tego stanu.

Magnez jest znany z funkcji nadnerczy. Dlatego przeprowadzane są różne eksperymenty laboratoryjne w celu ustalenia, czy sensowne jest powiązanie magnezu z rozwiązaniem problemów depresyjnych. Po kilku eksperymentach okazało się, że magnez ma działanie przeciwdepresyjne. Stwierdzono również, że wykazano, że rola magnezu w równoważeniu organizmu znacznie poprawia działanie innych składników odżywczych w organizmie.

Inne wyniki pokazują, że statystycznie większość samobójstw i osób z depresją to osoby z niewystarczającym poziomem magnezu w organizmie. Niedobór magnezu prowadzi również do braku równowagi w nadnerczach, a to zdarzenie może prowadzić do nadpobudliwości, nerwowości, trudności w radzeniu sobie z codziennymi problemami i cukrzycy. Zastosowanie suplementów diety takich jak TravaCor, Kavinace i AdreCor jako metody wspierania neuroprzekaźników okazało się solidną metodą radzenia sobie z problemami lękowymi i innymi zaburzeniami równowagi neuronowej.

Magnez jako klucz do eliminacji zmęczenia:

Energia to słowo, które oczywiście kojarzy się ze zmęczeniem. Kiedy mówimy energia, jest to energia całkowita, która jest wytwarzana i magazynowana w ciele. Poziom energii w ciele jest absolutnie odwrotnie proporcjonalny do tego, co czuje ciało. Dlatego jeśli chcesz znaleźć rozwiązania, jak zapobiegać zmęczeniu, możesz rozważyć, w jaki sposób możesz zwiększyć swój poziom energii w ciele.

Magnez odpowiada za przepływ energii w każdej komórce ciała. Pomysł jest prosty; Ilość magnezu w organizmie określa prawdopodobieństwo zmęczenia osoby. Jeśli poziom magnezu jest wysoki, osoba nie odczuje zmęczenia. Wynika z tego, że jeśli poziom magnezu jest niewystarczający, może wystąpić osłabienie i zmęczenie.

Jest to główny powód, dla którego napoje energetyczne mają wysoką zawartość magnezu, aby zwalczyć przyczynę zmęczenia i chronicznego zmęczenia.

Należy również wziąć pod uwagę odpowiednią ilość i formę magnezu w ciele, aby zapobiec odczuciu osłabienia w ciele. Jeśli to kryterium zostanie spełnione prawidłowo, nie tylko można wyleczyć zmęczenie organizmu, ale można także zaradzić innym zaburzeniom równowagi w diecie. Na przykład ciało dostarcza potas: jeśli magnez nie ma w organizmie, spowoduje to również szybką utratę poziomu potasu, co również prowadzi do wyczerpania cieplnego i zmęczenia.