Przemysł

Ubezpieczenie na życie Brak egzaminów medycznych – czy się kwalifikujesz?

By 22 stycznia 2020 No Comments

Ubezpieczenie na życie Brak badań lekarskich Polityka jest teraz oferowana konsumentom w Internecie.

Ze względu na postęp technologiczny ubezpieczyciele na życie mogą teraz ustalić online, czy kwalifikują się do polisy. Odpowiadasz tylko na kilka pytań związanych ze zdrowiem i otrzymujesz odpowiedź od ubezpieczyciela w ciągu kilku minut, gdy nadal jesteś przy komputerze, czy możesz kupić polisę.

Ubezpieczenie na życie bez ryzyka oferuje szybki i łatwy sposób na wykupienie ubezpieczenia na życie online bez konieczności zdawania egzaminu fizycznego. Nie ma wizyt u lekarza, żadnych agentów, żadnych opóźnień w wysyłce, a ubezpieczenie dla kwalifikujących się wnioskodawców jest dostępne tego samego dnia.

Teraz możesz ubezpieczyć rodzinę bez długich opóźnień dzięki wysokiej jakości i przystępnemu cenowo ubezpieczeniu na życie. W przeszłości proces składania wniosku, podpisywanie wniosku, przechodzenie egzaminu fizycznego oraz wysyłanie lub wysyłanie polisy przez przedstawiciela trwało tygodnie, a nawet 2 miesiące.

Kiedyś ty złożyć wniosek online o ubezpieczenie na życie z ryzykiem Jeśli kwalifikujesz się do objęcia ubezpieczeniem, możesz zapłacić za pomocą bezpiecznego przetwarzania płatności online. Jeśli płacisz składkę za pierwszy miesiąc online, ubezpieczenie na życie rozpoczyna się zwykle tego samego dnia.

Wyobraź sobie, że możesz faktycznie kwalifikować się do ubezpieczenia na życie i nie wypełniać online badania lekarskiego na czas potrzebny na lunch.

Są też wady Ubezpieczenie na życie bez ryzyka, Po pierwsze, dostępny zasięg jest w większości przypadków ograniczony do 25 000 do 250 000 USD. Jeśli jednak ubiegasz się o objęcie ubezpieczeniem dwóch lub więcej linii lotniczych, które oferują tego rodzaju polisę, możesz kwalifikować się do ubezpieczenia na życie do 400 000 USD bez udziału w badaniu lekarskim.

Następnie ubezpieczenie na życie bez badania lekarskiego kosztuje więcej niż ubezpieczenie na życie. Ponieważ firma ubezpieczeniowa stosuje krótki proces składania wniosku i ogranicza liczbę pytań, które może zadać, może zaakceptować niektóre osoby, które mogą nie kwalifikować się do innej ochrony. Ponadto większość osób przyjętych do polisy klasyfikuje się w mniejszej liczbie grup ratingowych, więc stawki mogą być wyższe niż obliczane przez inne firmy ubezpieczeniowe.

Jeśli chcesz Ubezpieczenie na życie bez badań lekarskich Polityka, która jest prosta, niedroga i bezproblemowa – może to być rodzaj polisy dla Ciebie. Ale dobrze jest najpierw sprawdzić opcje.